Biżuteria BeeZuu

Odlewnia srebra i złota

Wiele lat doświadczenia w pracy z biżuterią srebrną oraz złotą spowodowało, że doskonale rozumiemy wszelkie pragnienia i oczekiwania związane z odlewaniem precyzyjnych elementów biżuterii z metali szlachetnych. Lata współpracy z firmą Legor Group (dodatki stopowe, ligury, gotowe stopy, galwanizacja) oraz Argenta (technologie odlewnicze) pozwoliły nam wypracować precyzyjne techniki oraz parametry potrzebne do odlewania nawet najtrudniejszych wzorów biżuterii srebrnej, oraz złotej. Jesteśmy odlewnią, dla której nie ma znaczenia czy potrzebujesz wykonać odlew jednej sztuki dla swoich własnych potrzeb, czy jesteś złotnikiem, który zleca odlewy na zewnątrz, aby je później samodzielnie wykończyć. W naszej odlewni zawsze jesteś mile widziany i odpowiednio obsłużony, a my zrobimy wszystko, aby nasze odlewy srebrne i złote w pełni Cię zadowoliły. Wybierając naszą odlewnię, możesz być pewien lub pewna, że otrzymasz od nas doskonałą jakość i precyzję wykonania, bo odlewanie srebra i złota to nie tylko coś, z czego żyjemy. To również pasja przekazywana z pokolenia na pokolenie, dlatego odlewy ze srebra na zamówienie (lub ze złota) wykonujemy bardzo dokładnie i rzetelnie.

Odlewnia srebra i złota — Warszawa, Kraków, Poznań ?

Nasza odlewnia znajduje się pod Warszawą (70 km, niecała godzina drogi), jednak czy w naszych czasach musimy ograniczać się do tego co na miejscu? Nie! Współpracujemy ze wszystkimi dostępnymi przewoźnikami na rynku, więc nie ma najmniejszego problemu, abyśmy współpracowali wysyłkowo. Ty możesz wysłać do nas swoje modele, a my po kilku dniach odeślemy do Ciebie gotowe odlewy ze srebra lub złota.

Odlewnia srebra i złota — cennik

Usługi odlewnicze, są specyficznymi usługami i cena zawsze może ulec zmianie w zależności od ilości, częstotliwości czy skomplikowania wzoru. Poniżej znajdziesz nasz wyjściowy cennik, który na pewno powie Ci dużo i pozwoli zaplanować mniej więcej ile będzie kosztował odlew. (ceny podane netto)

  • Srebro: 1,95zł / g
  • Złoto: 10zł / g
  • Dla srebra i złota ubytek 3%
  • Wykonanie gumy: od 50zł
  • Wykonanie modelu 3d: od 300zł
  • Przy rozliczaniu w metalu, doliczany jest koszt rafinacji

Odlewy, które od nas otrzymasz, będą czyste, pozbawione długich ogonków wlewowych, nabłyszczone w igiełkach i dokładnie oczyszczone z gipsu.

Odlewnia srebra i złota Warszawa i okolice oraz wysyłki

Odlewnia złota i srebra BeeZuu — Czy warto?

Jakość to nie tylko puste słowo. To fundament naszej odlewni. To nasza dewiza. Przykładamy ogromną wagę do wyboru odpowiednich materiałów. Odlewając srebro, korzystamy z doskonałych stopów Legor Group, nie używamy złomu i miedzi. Odlewając złoto również korzystamy z zasobów firmy Legor Group i dobieramy najlepszą ligurę do danych elementów. Mamy dostęp do różnych rodzajów mosiądzu oraz brązu, dzięki temu bez problemu dobierzesz barwę i twardość.

W naszej odlewni srebra i złota przykładamy wagę nie tylko do jakości samego odlewu. Zależy nam również na tym, aby to co od nas dostaniesz w pełni Cię zadowoliło. Otrzymasz od nas odlewy jubilerskie bez gipsu, dokładnie wyczyszczone i wykwaszone, a dodatkowo będą nabłyszczone po tak zwanych igiełkach. A jeżeli mimo wszystko, coś będzie nie tak jak chcesz — zawsze możesz je do nas odesłać. Albo zwrócimy pieniądze, albo odlejemy jeszcze raz.

Nieustannie zdobywamy uznanie i zadowolenie klientów. Inwestujemy w rozwój i ciągle poszerzamy nasze umiejętności. Dzięki temu sprostamy nawet najbardziej wymagającym projektom. Nasza usługa dla Ciebie może być również kompleksowa i to nie musi być tylko odlew srebra czy złota. Jako odlewnia jubilerska jesteśmy też producentem biżuterii i mamy dobrze zaopatrzony warsztat. Możemy wykonać dla Ciebie projekt 3d, gumę, odlew, wykończenie i finalną obróbkę biżuterii. Sprawdź nas!

KONTAKT

mail: odlewy@beezuu.pl

telefon: +48-531-380-575

do góry
Szablon Modern Standard od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl