Biżuteria BeeZuu

Odlewy ze srebra | Odlewy ze złota

W świecie biżuterii jakość i precyzja są kluczem do tworzenia niepowtarzalnych dzieł. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie odlewania metali szlachetnych, a nasza pasja oraz doświadczenie przekładają się na najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Odlewy ze srebra oraz złota, które od nas otrzymasz będą najwyższej jakości, dzięki temu, że ligury oraz stopy, których używamy, pochodzą od renomowanych producentów. Nie używamy złomu, miedzi i innych "wypełniaczy" - co przekłada się na efekt końcowy.

Odlewy ze Srebra i Złota — Perfekcja w Każdym Detalu

Nasza odlewnia specjalizuje się w odlewach ze srebra i złota. (odlewy z mosiądzu czy odlewy z brązu również są możliwe) Nasze nowoczesne maszyny pozwalają nam na realizację zarówno odlewów hurtowych, idealnych dla sklepów oraz firm jubilerskich, jak i pojedynczych zamówień, spełniając oczekiwania indywidualnych hobbystów czy mniejszych złotników. Dzięki doświadczeniu, które nabyliśmy przez lata, w naszej pracowni odlewniczej jesteśmy w stanie odlewać zarówno woski jak i żywicę. Odlew srebra i złota nie ma dla nas tajemnic :)

odlewy ze srebra i odlewy ze zlota

Odlewy ze złota i srebra — nasza oferta

Nasza odlewnia srebra i złota to miejsce, gdzie spotyka się pasja i profesjonalizm. Nasze odlewy jubilerskie to bardzo często małe dzieła sztuki. Współpracujemy ze złotnikami i jubilerami z całego kraju. Kierujemy naszą ofertę do:

  • Sklepów jubilerskich: Jeśli poszukujesz niezawodnego partnera do stałej współpracy, jesteśmy do Twojej dyspozycji.
  • Złotników i firm jubilerskich: Nasza technologia i doświadczenie gwarantują precyzyjne odlewy, które sprostają najwyższym standardom branży.
  • Indywidualnych hobbystów: Jeśli jesteś pasjonatem biżuterii i chcesz przekuć swoje projekty w rzeczywistość, pomożemy Ci to osiągnąć.

A jak to wygląda cenowo? Odlewanie srebra, złota i innych metali to złożony proces, dlatego poniżej znajdziesz wyjściowy cennik naszych usług odlewniczych. Zauważ jednak, że zależnie od ilości, częstotliwości czy skomplikowania — możemy go dla Ciebie modyfikować :)

  • Srebro/mosiądz/alpaka: 1,95zł / g
  • Złoto: 10zł / g
  • Dla srebra i złota ubytek 3%
  • Wykonanie gumy: od 50zł
  • Wykonanie modelu 3d: od 300zł
  • Przy rozliczaniu w metalu, doliczany jest koszt rafinacji

Odlewy które od nas otrzymasz, będą czyste, pozbawione długich ogonków wlewowych, nabłyszczone w igiełkach i dokładnie oczyszczone z gipsu.

Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty. Razem stworzymy coś naprawdę wyjątkowego!

KONTAKT

mail: odlewy@beezuu.pl

telefon: +48-531-380-575

do góry
Szablon Modern Standard od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl