Biżuteria BeeZuu

Biżuteria na zamówienie

Dlaczego warto nam zaufać?

Unikatowa biżuteria na zamówienie

Zdajemy sobie sprawę jak trudnym zadaniem jest odnalezienie biżuterii idealnej. Dlatego dołożymy wszelkich starań, aby wybór naszego sklepu był dla Was najlepszym rozwiązaniem. Robimy wszystko, aby całkowicie dostosować się do wymagań naszych klientów. Jeżeli masz pomysł na swoją wymarzoną biżuterię, a nie możesz takiej znaleźć na rynku, lub może chcesz dodać spersonalizowany grawerunek? Nie ma problemu. Wystarczy się z nami skontaktować, a my przedstawimy Ci dostępne opcje. Zaskocz swoich bliskich i sprezentuj im unikalna, niepowtarzalną biżuterię. Jesteśmy w stanie wykonać każdy projekt, z praktycznie każdego dostępnego kruszcu, oprawiając weń każdy kamień szlachetny lub ozdobny.

Drukowanie biżuterii na zamówienie

Zawsze powtarzamy: ograniczeniem jest wyobraźnia. Dzięki możliwościom, które daje druk 3d, każdy projekt można przelać na papier, następnie na komputer, aby później przekształcić go w coś realnego i materialnego dzięki drukarce 3D. Jeżeli chcesz, aby Twoja biżuteria była wyjątkowa i ściśle z tobą powiązana, wydrukowanie, a następnie wykonanie kolczyków, zawieszki czy pierścionka według Twojego pomysłu to rozwiązanie idealne. Nasi doświadczeni projektanci pomogą w opracowaniu projektu, doradzą i opowiedzą o ograniczeniach technologicznych, warto przed rozmowami na ten temat, przygotować zarys swojego pomysłu. Może to być zdjęcie, szkic czy po prostu dokładny opis na kartce.

Drukowanie biżuterii na zamówienie
wlasna pracownia - bizuteria na zamówienie

Nasza własna pracownia

Biżuteria BeeZuu powstaje w naszej własnej pracowni. Od wydruku 3D, poprzez odlew metodą traconego wosku, ręczne wykończenie przez naszych jubilerów, kończąc na pokryciu warstwą galwaniczną. Dzięki temu nadzorujemy każdy etap produkcji, co przekłada się na doskonałą jakość i gwarancje trwałości naszych produktów. Oczywiście daje to też inne możliwości - w takim przypadku możemy dla Was wykonać dowolną biżuterię na zamówienie. Mowa tutaj o zmianie kruszcu, z którego wykonany jest pierścionek czy kolczyki lub wisiorek. Oprawienie innego kamienia w dany wzór. Czy po prostu zmiana koloru złocenia lub położenie warstwy rodu zamiast złota. Wszystko jest możliwe, więc jeżeli któryś z naszych modeli w sklepie jest czymś, co chcielibyście posiadać, jednakże nie ze srebra a być może złota lub platyny - nie ma problemu,  wykonanie takiej biżuterii to żaden problem. Nie ma również problemu, aby Wasza biżuteria na zamówienie miała oprawione diamenty, szafiry lub rubiny zamiast cyrkonii. Mamy doświadczenie w pracy z kruszcami szlachetnymi takimi jak złoto, białe złoto, platyna czy pallad. Jednocześnie nasi jubilerzy oprawili już tysiące diamentów, szafirów czy rubinów. Jeżeli chodzi o biżuterię nie ma dla nas rzeczy niemożliwych 🥰
do góry
Szablon Modern Standard od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl