O nas

Początki BeeZuu

Marka BeeZuu powstała z potrzeby rozwoju i zamiłowania do pięknej biżuterii. Z biżuterią związani jesteśmy od lat, dzięki czemu zdobyliśmy wiedzę i doświadczenie, które pozwala nam na tworzenie bardzo dobrej jakościowo biżuterii w przedziale cenowym dostępnym niemalże każdego. Długa droga, którą przebyliśmy od momentu, kiedy pomysł na własną markę zakiełkował w naszych głowach, zaowocowała piękną biżuterią w każdym detalu. Nasza biżuteria w całości powstaje w Polsce, w naszej pracowni, dzięki czemu nadzorujemy każdy etap produkcji i jesteśmy pewni jakości i trwałości każdego elementu.

biżuteria srebrna pozłacana beezuu pudełko

Wysoka jakość

Pozłacana biżuteria srebrna, którą produkujemy powlekana jest grubą warstwą 24K złota. Warstwę grubości 2 mikronów osiągamy dzięki kąpieli galwanicznej. Jest to metoda elektrolityczna, która wykorzystuje prąd stały. Wynikiem tego zjawiska jest to, że prąd elektryczny przechodzący przez układ elektrolityczny redukuje jony metalu rozpuszczone w roztworze, co tworzy warstwę metalu szlachetnego na przedmiocie. Dzięki temu osadzona warstwa złota jest trwała i równomierna na całej powierzchni biżuterii.

W naszym sklepie, znajdziecie również biżuterię srebrną rodowaną. Charakteryzuje się ona srebrzysto białą barwą. Warstwa rodu, którą powlekamy naszą biżuterię srebrną, ma na celu zwiększyć jej blask i połysk oraz wydobyć to co najlepsze z cyrkonii oprawionych w srebro. Dodatkowo warstwa rodu zabezpiecza biżuterię srebrną przed normalnym dla tego metalu procesem utleniania. Biżuteria nie ciemnieje i błyszczy się przez długi czas. 

Na każdy element naszej srebrnej biżuterii, dodatkowo przed położeniem warstwy złota lub rodu, nakładamy warstwę palladu. Pallad to metal cenniejszy od złota, o jasno białym kolorze. Oczywiście jest on niewidoczny pod warstwą złocenia, jednak ma to na celu zabezpieczenie powierzchni przed migracją różnych pierwiastków ze stopu srebra, które mogłyby, z czasem, powodować różnego rodzaju przebarwienia i skazy na biżuterii. Jest to bezpieczny substytut niklowania, które lata temu miało podobny cel jak teraz palladowanie.

Ozdobne opakowanie

Można by pomyśleć, że kwestia pakowania to drugoplanowy element bez większego znaczenia, ale kiedy od podstaw tworzy się coś swojego, to każdy element jest równie ważny. Dlatego zależało nam, aby już samo opakowanie wywołało Wasz uśmiech i zapadło w pamięć. Piękne różowe pudełka ze złotym logo, to idealna oprawa dla naszej biżuterii.

Zapraszamy do świata BeeZuu, tworzonego z miłości do piękna.

b

do góry
Szablony Shoper Modern™ od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl