Biżuteria BeeZuu

Odlew srebra i złota

Odlew srebra i złota – tradycja spotyka nowoczesność

W dzisiejszych czasach rzemiosło spotyka się z innowacyjnymi technologiami, by tworzyć wyjątkowe dzieła sztuki. Kiedy myślisz o odlewaniu metali szlachetnych, myślisz o odlewach srebra i złota, które łączą w sobie zarówno tradycję, jak i najnowsze technologie.

Odlew srebra i złota metodą traconego wosku

Jednym z najstarszych i najbardziej cenionych sposobów tworzenia dokładnych odlewów jest odlewanie srebra i złota metodą traconego wosku. Ten proces, choć wymagający, daje niezrównane rezultaty, zwłaszcza gdy chodzi o odlew srebra i odlew złota. W skrócie polega to na stworzeniu woskowego modelu, który jest następnie zalany odlewniczą masą gipsową. Gdy masa wyschnie, wosk jest wytapiany, zostawiając po sobie dokładne odbicie w gipsie. W ten sposób tworzone są wyjątkowe odlewy metali szlachetnych.

Nasza odlewnia srebra i złota to coś, czego szukasz. Nieustannie inwestujemy w badania i rozwój, aby dostarczyć klientom odlewy najwyższej jakości. Dzięki nowoczesnym technologiom, takim jak precyzyjne drukarki 3D czy piece odlewnicze z osłoną argonu, jesteśmy w stanie zaoferować odlewy srebra i złota, które spełniają nawet najbardziej wygórowane oczekiwania.

Odlew srebra i złota

Odlew srebra i złota — usługi

Jeśli szukasz nie tylko doświadczonych rzemieślników, ale również specjalistów śledzących najnowsze trendy i technologie w dziedzinie odlewania biżuterii z metali szlachetnych, jesteśmy do Twojej dyspozycji. Gwarantujemy, że odlew srebra czy odlew złota stworzony przez naszą firmę będzie nie tylko estetyczny, ale przede wszystkim trwały i precyzyjny.

Odlew srebra i odlew złota — cennik wyjściowy

  • Srebro/mosiądz/alpaka: 1,95zł / g
  • Złoto: 10zł / g
  • Dla srebra i złota ubytek 3%
  • Wykonanie gumy: od 50zł
  • Wykonanie modelu 3d: od 300zł
  • Przy rozliczaniu w metalu, doliczany jest koszt rafinacji

Odlewy ze srebra, złota lub innych metali, które od nas otrzymasz, będą czyste, pozbawione długich ogonków wlewowych, nabłyszczone w igiełkach i dokładnie oczyszczone z gipsu.

Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty. Razem stworzymy coś naprawdę wyjątkowego!

KONTAKT

mail: odlewy@beezuu.pl

telefon: +48-531-380-575

do góry
Szablon Modern Standard od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl