Biżuteria BeeZuu

Odlewnia biżuterii, odlewnia jubilerska

Odlewnia Biżuterii – unikalne dzieła sztuki z naszej odlewni jubilerskiej

Odlewnia biżuterii to miejsce, gdzie surowiec nabiera unikalnych form, tworząc niepowtarzalne dzieła sztuki. Każdy element biżuterii odzwierciedla naszą osobowość, styl, a nawet najskrytsze pragnienia. Taka jest filozofia naszej odlewni jubilerskiej.

Nasza odlewnia biżuterii to miejsce, gdzie doświadczenie spotyka się z innowacyjnością. Odlewanie biżuterii to proces, który łączy w sobie starożytną sztukę rzemiosła z nowymi technologiami, a odlew srebra i złota to połączenie nowoczesności z tradycją.

Profesjonalna odlewnia biżuterii

Specjalizujemy się w odlewaniu różnego rodzaju metali, takich jak srebro, złoto, mosiądz czy alpaka. Dzięki temu, jako profesjonalna odlewnia jubilerska, oferujemy naszym klientom odlewy srebrne i złote na wysokim poziomie, które dostosowane są do ich indywidualnych potrzeb i upodobań. Nieustannie podnosimy standardy w naszej odlewni biżuterii, aby oferować coraz to lepsze usługi odlewnicze. Optymalizacja procesu produkcyjnego, inwestycje w nowe technologie oraz ciągłe kształcenie naszego zespołu pozwala nam wykonać dla naszych klientów co tylko sobie wymarzą. Odlewanie biżuterii nie ma dla nas tajemnic. A dzięki temu, że odlewy ze srebra na zamówienie to bardzo zróżnicowany temat, nasz dzień nie ma w sobie nic z rutyny.

Odlewnia biżuterii i odlewy jubilerskie najwyższej jakości

Konkurencyjne ceny w naszej odlewni jubilerskiej

Zapewniamy konkurencyjne ceny na rynku. Dzięki sprawnie zarządzanemu procesowi produkcyjnemu w naszej pracowni jesteśmy w stanie zaoferować nie tylko wysokiej jakości odlewy jubilerskie, ale także atrakcyjne warunki cenowe. Odlewanie srebra i złota nie ma dla nas tajemnic — nie ma znaczenia czy to wosk, czy żywica. Sprostamy każdemu zadaniu. Wykonujemy nawet odlewy z brązu na zamówienie.

  • Srebro/mosiądz/alpaka: 1,95zł / g
  • Złoto: 10zł / g
  • Dla srebra i złota ubytek 3%
  • Wykonanie gumy: od 50zł
  • Wykonanie modelu 3d: od 300zł
  • Przy rozliczaniu w metalu, doliczany jest koszt rafinacji

Odlewy, które od nas otrzymasz, będą czyste, pozbawione długich ogonków wlewowych, nabłyszczone w igiełkach i dokładnie oczyszczone z gipsu.

Odlewy jubilerskie najlepszej jakości!

Jakość to słowo klucz, które definiuje każdy aspekt naszej działalności w odlewni biżuterii. Od wyboru surowców (dobranie odpowiedniej ligury lub gotowego stopu srebra), przez proces produkcji (odlew pod osłoną argonu), aż po finalne wykończenia (otrzymasz odlew bez gipsu, po igiełkach oraz z odpowiednio uciętymi ogonkami) - wszystko jest wykonane z najwyższą starannością. Nasza odlewnia srebra i złota to miejsce, którego szukasz!

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty — zobacz, jak możemy przekształcić Twój pomysł w rzeczywistość.

KONTAKT

mail: odlewy@beezuu.pl

telefon: +48-531-380-575

do góry
Szablon Modern Standard od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl