Biżuteria BeeZuu

Jak przechowywać łańcuszki, aby się nie plątały ?

biżuteria srebrna prezent

Dlaczego warto kupić biżuterie BeeZuu ? Sprawdź!

0

Jak przechowywać łańcuszki, aby się nie plątały?

Utrzymanie porządku w pudełku z biżuterią jest sztuką, podobnie jak utrzymanie porządku w szafie, ale często łatwiej powiedzieć niż zrobić. Jeśli kiedykolwiek znalazłaś się w sytuacji, w której masz zamiar opuścić dom i uświadomiłaś sobie, że twój ulubiony naszyjnik jest zaplątany, czytaj dalej.

Szkatułka na biżuterię to najcenniejsze miejsce w naszym domu, gdzie przechowywane są nasze najcenniejsze przedmioty. Zazwyczaj, a zwłaszcza teraz, kiedy modne jest łączenie kilku łańcuszków na szyi, mamy tendencję do trzymania naszyjników z wisiorkami i łańcuszków razem, ponieważ w rzeczywistości wszystkie są takie same i to ułatwia ich późniejsze odnalezienie. To właśnie w tym miejscu leży pierwszy błąd, ponieważ mają one tendencję do plątania się bardzo łatwo, tak bardzo, że może się wydawać, że mają magnes. Z drugiej strony, jeśli są one przechowywane rozproszone, zajmowałyby dużo miejsca, które w większości przypadków nie jest dostępne. Co więc możesz zrobić? Oto kilka przydatnych wskazówek, które pomogą Ci uniknąć straty czasu na rozdzielanie łańcuszków.

  • Przechowuj naszyjniki indywidualnie w organizerze. Staraj się upewnić, że tace są wyłożone delikatną tkaniną, aby chronić biżuterię. Tace te mogą być przechowywane w szufladzie oszczędzając miejsce.
  • Pudełka lub szkatułki na biżuterię: Ten system przechowywania jest najprostszy i najbardziej odpowiedni do utrzymania biżuterii w doskonałym stanie. Dodatkowo, jeśli musisz zabrać swoją biżuterię w podróż, warto zawsze przewozić ją w bezpiecznym miejscu, takim jak aksamitne pudełka i etui.
  • Wiszące naszyjniki na wieszakach: Jest to bardzo prosta sztuczka która pozwoli Ci zorganizować swoje naszyjniki, zachować je oddzielnie unikając plątaniny i w zasięgu wzroku, nie zajmując zbyt wiele miejsca. Udekoruj wieszak, aby dodać swój osobisty akcent.
  • Użyj słomek: Wreszcie, sztuczką nie tak dobrze znaną, ale równie praktyczną jest użycie słomek do przechowywania naszyjników. Oto jak: włóż naszyjnik do słomki i zapnij każdy naszyjnik, w razie potrzeby używając nożyczek. Gdy to zrobisz, będziesz w stanie przechowywać swoje naszyjniki bez ich plątania się w pudełku na biżuterię.

Oczywiście warto pamiętać o tym, że jeżeli nasza biżuteria jest ze srebra, to z biegiem czasu będzie się utleniać. Więcej na ten temat pisaliśmy tutaj: Dlaczego srebro ciemnieje i jak je wyczyścić ?

[product id="12, 20, 192, 79"]

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Szablon Modern Standard od GrowCommerce
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl